Menu
Your Cart

Το κατάστημά μας θα παραμείνει κλειστό λόγο διακοπών από το Σάββατο 06/08 έως και το Σάββατο  20/08.

Όλες οι παραγγελίες θα εκτελεστούν την Δευτέρα 22/08.

Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση και σας ευχόμαστε ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

POWERTECH

Κωδικός: C-22093-DM
POWERTECH Clip αρίθμησης καλωδίου γράμμα C, Yellow, 10τεμ...
4,50€
Χωρίς ΦΠΑ:3,63€
Κωδικός: C-14440-DM
POWERTECH Clip αρίθμησης καλωδίου Νο 0, Black, 10τεμ...
3,40€
Χωρίς ΦΠΑ:2,74€
Κωδικός: C-14436-DM
POWERTECH Clip αρίθμησης καλωδίου Νο 1, Brown, 10τεμ...
4,50€
Χωρίς ΦΠΑ:3,63€
Κωδικός: C-14437-DM
POWERTECH Clip αρίθμησης καλωδίου Νο 2, Red, 10τεμ...
4,50€
Χωρίς ΦΠΑ:3,63€
Κωδικός: C-14438-DM
POWERTECH Clip αρίθμησης καλωδίου Νο 3, Orange, 10τεμ...
4,50€
Χωρίς ΦΠΑ:3,63€
Κωδικός: C-14439-DM
POWERTECH Clip αρίθμησης καλωδίου Νο 4, Yellow, 10τεμ...
4,50€
Χωρίς ΦΠΑ:3,63€
Κωδικός: C-14441-DM
POWERTECH Clip αρίθμησης καλωδίου Νο 5, Green, 10τεμ...
3,40€
Χωρίς ΦΠΑ:2,74€
Κωδικός: C-14442-DM
POWERTECH Clip αρίθμησης καλωδίου Νο 6, Blue, 10τεμ...
3,40€
Χωρίς ΦΠΑ:2,74€
Κωδικός: C-14443-DM
POWERTECH Clip αρίθμησης καλωδίου Νο 7, Purple, 10τεμ...
3,40€
Χωρίς ΦΠΑ:2,74€
Κωδικός: C-14444-DM
POWERTECH Clip αρίθμησης καλωδίου Νο 8, Brown, 10τεμ...
3,40€
Χωρίς ΦΠΑ:2,74€
Κωδικός: C-14445-DM
POWERTECH Clip αρίθμησης καλωδίου Νο 9, White, 10τεμ...
3,40€
Χωρίς ΦΠΑ:2,74€
Κωδικός: C-44291-DM
POWERTECH Converter 10GBase-TX σε 10GBase-FX ST739, 10Gbps, 88X3310Ο converter ST739 υποστηρίζει την μετατροπή πολυμέσων από 100Base-TX σε οπτικές ίνες τύπου 100BASE-FX. Σχεδιασμένο με βάση τα πρότυπα IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, το ST739 έχει σχεδιαστεί για χρήση με single-mode καλώδιο οπ..
120,00€
Χωρίς ΦΠΑ:96,77€
Εμφάνιση 25 έως 36 από 1459 (122 Σελ.)
Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα τη χρήση των cookies ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΑ »